Junior Salesforce Developer/Salesforce Developer
Business Bridge Group Sp. z o.o.
Wrocław
4 d. temu
source : recrute

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Junior Salesforce Developer / Salesforce Developer Wrocław

Opis stanowiska

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy

z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego klienta firmy z branży IT wdrażającej rozwiązania chmurowe osoby do pracy na stanowisku :

Junior Salesforce Developer / Salesforce Developer

Miejsce pracy : Wrocław

Twoje zadania na tym stanowisku pracy :

  • tworzenie rozwiązań w technologii Salesforce (implementacja oraz konfiguracja) w zależności od potrzeb klienta,
  • kontakt z klientem (ustalanie szczegółów dotyczących wymagań i potrzeb klienta).
  • Wymagania

    Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli :

  • masz ukończone studia informatyczne lub jesteś na ostatnim roku studiów,
  • posiadasz roczne doświadczenie w pracy w technologii salesforce,
  • znasz dobrze : JavaScript, HTML5, CSS3,
  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym,
  • jesteś : otwarty, komunikatywny, odpowiedzialny i zdyscyplinowany,
  • cechują Cię : umiejętność logicznego i analitycznego myślenia oraz kojarzenia faktów.
  • Atuty mile widziane :

  • rozproszony system kontroli wersji GIT,
  • rozwiązania chmurowe (Salesforce, Pardot, Marketing Cloud),
  • webServisy (REST, SOAP),
  • Continuous Integration,
  • certyfikat Salesforce.
  • Pracodawca oferuje :

  • interesującą i pełną wyzwań pracę,
  • elastyczną formę zatrudnienia (B2B lub umowę zlecenie),
  • dynamiczny rozwój / awans i pracę z najnowszymi technologiami,
  • pracę w zespole doświadczonych programistów,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów,
  • szkolenia wewnętrzne z tematyki Salesforce.
  • Zgłoś tę pracę