Technical Application Consultant
Power Media
Wrocław, Poland
3 d. temu
source : Bulldogjob

Płatny urlop : Twoje zadania :

Twoje zadania :

Zadania na stanowisku pracy :

  • Kontakt z Klientem jak i przedstawicielami biznesowymi
  • Rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez Klientów, doskonalenie produktu w oparciu o zgłaszane opinie
  • Poszukiwanie zmian umożliwiających usprawnianie aplikacji
  • Współpraca z analitykami biznesowymi, dokumentacja wymagań technicznych
  • Wdrażanie nowych i aktualizacja istniejących systemów przy użyciu konfiguracji baz danych
  • Opracowywanie i prowadzenie szkoleń dla klientów
  • Kogo szukamy? :

    Ta praca jest dla Ciebie jeżeli :

  • Posiadasz wyższe wykształcenie techniczne
  • Masz min. 2 lata doświadczenia zawodowego w zakresie wsparcia technicznego, lub roli związanej z pracą w zarządzaniu danymi klientów lub rozwiązaniach technicznych
  • Masz doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych (najlepiej Oracle) i języku SQL
  • Swobodnie poruszasz się w systemie Windows i Microsoft Office (Outlook, Word, Excel, PowerPoint)
  • Potrafisz rozwiązywać problemy pracować z różnymi systemami oprogramowania
  • Jesteś osobą zorganizowaną, potrafisz ustalać priorytety, planować pracę własną
  • Jesteś otwarty na zagraniczne podróże służbowe w wymiarze około 10% czasu pracy
  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim
  • Mile widziane :

  • Znajomość implementacji i konfiguracji systemów automatyki laboratorium
  • Doświadczenie w dziedzinie nauk przyrodniczych / przemysłu farmaceutycznego
  • Opis projektu :

    Dla jednego z naszych Klientów firmy zajmującej się tworzeniem systemu dla firm farmaceutycznych, biologicznych oraz laboratoriów w USA i UK poszukujemy osoby na stanowisko Technical Application Consultant

    Pracując na tym stanowisku będziesz częścią brytyjskiego zespołu konsultantów technicznych. Twoja praca skupiać się będzie wokół skryptów SQL, konfiguracji w bazie danych Oracle oraz integracji z zrobotyzowanymi systemami automatyzacji.

    W zamian otrzymasz :

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Płatny urlopy w przypadku umowy B2B ( 25 dni + dni ustawowo wolne od pracy)
  • Praca w godzinach 9.00 - 17.00
  • Rozwój zawodowy, regularne szkolenia wewnętrzne
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Regularne spotkania integracyjne
  • Zgłoś tę pracę