Inżynier Jakości
Johnson Matthey
PL - Gliwice, Poland
3 d. temu

Praca zmianowa /

Miejsce pracy : Gliwice

Główne zadania :

  • Odpowiedzialność za kontrole zmianowe i dopuszczanie surowców ( chemikalia, substraty, gąbki metali grupy platynowców), półproduktów i wyrobów gotowych (katalizatory) na czas;
  • Prowadzenie dokumentacji oraz zbieranie danych dotyczących partii produkcyjnych zgodnie z wymaganiami klientów oraz wewnętrznymi wymaganiami JM.
  • Stosowanie podstawowych narzędzi SPC;
  • Obsługa SAP (Unify) do uzupełniania danych, blokowania / zwalniania produktów;
  • Wspieranie Inspektorów Jakości w procesach kontrolnych i decyzyjnych podczas standardowej pracy zmianowej przy produkcji;
  • Wspieranie Inspektorów Jakości w prowadzeniu analiz i podejmowaniu decyzji dla wyrobów zablokowanych w trakcie jak i po procesie produkcji;
  • Organizowanie odbiorów zewnętrznych próbek z innych oddziałów JM oraz wysyłepróbek do zewnętrznych testów i badań;
  • Organizowanie odbiorów zewnętrznych próbek z innych zakładów JM i ich wysyłek do zewnętrznych testów i badań;
  • Przestrzeganie wewnętrznych zasad i wymagań JM, standardów ISO 9001 / IATF 16949 i oczekiwań klientów w stosunków do kontroli procesów, produktów i materiałów;
  • Wsparcie zmianowego personelu produkcyjnego we wszystkich problemach jakościowych;
  • Stosowanie się do zasad i wymagań systemu zarządzania bezpieczeństwem pracy i stwarzanie bezpiecznych warunków pracy;
  • Wymagania :

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Kilkuletnie doświadczenie w dziale jakości / kontroli jakości w branży automotive lub przemyśle chemicznym
  • Umiejętność stosowania narzędzi jakościowych do prowadzenia analiz przyczynowo -skutkowych, znajomość technik rozwiązywania problemów, koncentracja na szczegółach, umiejętność analizy i interpretowania danych
  • Znajomość wymagań normy ISO 9001 : 2015 oraz IATF 16949 : 2016
  • Dobra umiejętność pracy z narzędziami pakietu MS Office, Minitab, SAP, SharePoint
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średnim
  • Oferujemy :

  • Pracę w nowobudowanym zespole Jakości z realny wpływem na nowo tworzące się środowisko pracy;
  • szkolenie wdrożeniowe za granicą;
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w międzynarodowym środowisku przy realizacji ciekawych pod względem technicznym projektów;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych dzięki merytorycznemu wsparciu ekspertów, posiadających wieloletnie doświadczenie w branży przemysłowej;
  • możliwość stałego podnoszenia kompetencji językowych;
  • bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multi-Sport, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, kursy językowe, bony i premie świąteczne);
  • możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach firmy;
  • przyjazna atmosfera pracy;
  • praca w rozpoznawanej, nowoczesnej, stabilnej firmie.
  • Zgłoś tę pracę