Angular Mid Frontend Developer
WASKO S.A.
Katowice, śląskie, Polska
2 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Katowice

Technologie, których używamy

  • HTML5
  • responsive design
  • Linux
  • Twój zakres obowiązków

    Poszukujemy Developera Frontend, który wdroży się w zespół developerski wytwarzający nową aplikację - od samego początku procesu.

    Jest to jedna z nielicznych ofert, w której masz okazję nie tylko podszkolić swoje umiejętności we frameworku Angular, ale również nabyć cenne doświadczenie związane z procesem wytwarzania oprogramowania.

    Pracujemy w SCRUM, posiadamy mechanizmy CI / CD oraz dbamy o jakość rozwiązania dzięki prowadzeniu Code Review.

    Nasze rozwiązanie pod nazwą NEDAPS znalazło zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, począwszy od telekomunikacji, przez zarządzanie tożsamością, a kończąc na tworzeniu prostych portali internetowych z funkcjami zamawiania produktów.

    NEDAPS to narzędzie do wywoływania pewnego rodzaju operacji, procedur, algorytmów, definiowanych za pomocą schematów blokowych w naszej aplikacji MODELER.

    Na podstawie tych schematów generują się określone procedury, które użytkownik może wykonywać manualnie, cyklicznie lub wyzwalać w innych swoich systemach w celu wykonania określonych zadań w narzędziu NEDAPS (https : / / nedaps.com / ).

    Nasze wymagania

  • doświadczenie w budowaniu architektury projektu, jego wdrażaniu i udoskonaleniach
  • doświadczenie w doborze stosu technologicznego projektu i realizacji szkieletu projektu
  • doświadczenie w pracy jako Programista Frontend lub Full Stack Developer
  • dogłębna znajomość TypeScript i JavaScript
  • zrozumienie i doświadczenie w narzędziach, takich jak Webpack
  • wiedza i doświadczenie w optymalizacji wydajności i zarządzaniu pamięcią
  • tworzenie nowych komponentów w oparciu o wymagania produktu i najlepsze praktyki UX w celu zapewnienia najnowocześniejszego interfejsu użytkownika produktu
  • skrupulatne stosowanie testów jednostkowych
  • dobra znajomość wzorców i stosowanie najlepszych praktyk projektowych
  • znajomośc Clean-Code, SOLID i zapewnienie wysokiej jakości kodu
  • znajomość programowania Responsive Web Design
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych
  • zdolność wyznaczania zadań w oparciu o cele biznesowe projektu
  • inicjatywa w rozwiązywaniu różnych problemów oraz podejmowanie decyzji projektowych
  • Mile widziane

  • wykształcenie wyższe w obszarze informatyki lub inżynierii oprogramowania
  • Tak organizujemy naszą pracę

    Liczba osób w zespole

    Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • mobile developer
  • lider techniczny
  • tester manualny
  • product owner
  • project manager
  • Tak pracujemy nad projektem

  • code review
  • wzorce projektowe
  • deployment na poziomie zespołu
  • wsparcie architekta / lidera technicznego
  • dokumentacja
  • narzędzia do trackowania zadań
  • środowiska testowe
  • testy funkcjonalne
  • testy integracyjne
  • testy jednostkowe
  • testy wydajnościowe
  • testy manualne
  • Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • firma wspiera projekty open source
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie
  • To oferujemy

  • praca w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • przyjazna atmosfera pracy,
  • elastyczny czas pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • realny wpływ na realizowane projekty,
  • atrakcyjne narzędzia pracy,
  • zajęcia dodatkowe po pracy,
  • możliwość udziału w wycieczkach zakładowych zwiedzanie kraju i zagranicy.
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania

    Firma WASKO S.A. dziękuje wszystkim Kandydatom. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    WASKO S.A.

    WASKO SA to lider rynku IT w Polsce. Wykonuje kompleksowe usługi informatyczne, integracyjne i serwisowe na rzecz dużych i średnich przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych.

    Firma jest dostawcą sprzętu komputerowego i oprogramowania a także świadczy usługi wdrażania, utrzymania i eksploatacji systemów informatycznych.

    Od 2006 roku Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.