Majster Mistrz budowy/ Inżynier budowy- WROCŁAW
Zakład Sieci i Zasilania Sp. z o.o.
Wrocław, Dolnośląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Zakład Sieci i Zasilania Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko : Majster Mistrz Budowy / Inżynier budowy- WROCŁAW Zakres obowiązków : - nadzór nad podwykonawcami, - nadzór nad powierzonym odcinkiem robót budowlanych, - współpraca z kierownikami budowy w prowadzeniu inwestycji, - organizowanie i nadzorowanie robót w ustalonym zakresie dla podległych pracowników - kontrolowanie jakości, terminowości i kosztów prowadzonych robót - zapewnienie bezpiecznych warunków pracy Wymagania : - doświadczenie na podobnym stanowisku - prawo jazdy kat.

B, Oferujemy : - gwarancja długotrwałego zatrudnienia, - możliwość osobistego rozwoju zawodowego, - umowa o pracę, - premie, - kursy, szkolenia, - możliwość rozwoju zawodowego, - bogaty pakiet świadczeń pracowniczych Oferujemy : - premie adekwatne do osiąganych wyników, - gwarancja długotrwałego zatrudnienia, - możliwość osobistego rozwoju zawodowego, - stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, - atrakcyjne wynagrodzenie, - terminową wypłatę wynagrodzeń, - prywatną opiekę medyczną, - ubezpieczenie grupowe, - możliwość rozwoju zawodowego, - udział w kursach i szkoleniach, - paczki świąteczne dla dzieci, - niezbędne narzędzia pracy.

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem lento lub na adres firmy Zakład Sieci i Zasilania Sp.

z o.o. ulica Tyska 8-10, 52-014 Wrocław. Prosimy o zamieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zakład Sieci i Zasilania Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku