Programista PHP Symfony (Mid, Regular) - możliwość pracy hybrydowej lub zdalnej
APILO Sp. z o.o.
Bielsko-Biała, Śląskie, PL
1 d. temu
source : Aplikuj.pl

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za współtworzenie platformy Apilo.com

  • Rozwój platformy Apilo.com
  • Rozwój i utrzymanie oprogramowania dla E-commerce;
  • Testowanie aplikacji;
  • Budowa zaawansowanych integracji z systemami zewnętrznymi;
  • Technologie i narzędzia. Z czego korzystamy?

  • Stack PHP 7.3+, Symfony
  • IDE PhpStorm;
  • wersjonowanie kodu Git / Bitbucket;
  • zarządzanie projektami Asana, Google Workspace;
  • komunikacja Slack, RocketChat, Google Meet;
  • WYMAGANIA :

  • Dobra znajomość PHP >
  • 7.0 i OOP

  • Znajomość Framework Symfony 2 / 3;
  • Znajomość MySQL;
  • Doświadczenie programistyczne;
  • Znajomość GIT.
  • Mile widziane :

  • Znajomość Framework Symfony 4 / 5;
  • Znajomość HTML, CSS / SASS, JavaScript (TypeScript, JQuery lub inny framework JS);
  • Znajomość Web Services (REST API / JSON, SOAP);
  • Testy jednostkowe;
  • Język angielski w stopniu umożliwiającym czytanie i pisanie dokumentacji;
  • Doświadczenie w tworzeniu optymalnych zapytań SQL i optymalizacji skryptów PHP;
  • OFERUJEMY :

  • Umowę o pracę na pełny etat lub umowa b2b;
  • Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy hybrydowej lub zdalnej ;
  • Pakiet medyczny LuxMed;
  • Dodatkowe ubezpieczenie w Allianz;
  • Wysokie wynagrodzenie i system premiowania (uzależnione od doświadczenia i zaangażowania);
  • Współpraca z liderem branży sklepów ecommerce Shoper ;
  • Ciekawą pracę w kreatywnym zespole;
  • Komfortowe warunki pracy - co najmniej 2 monitory i dużo kawy : );
  • Dostęp do nowoczesnego sprzętu, oprogramowania oraz technologii;
  • Możliwość ciągłego rozwoju w zakresie umiejętności miękkich i technicznych;
  • Realny wpływ na rozwój oprogramowania;
  • Uczestnictwo w pasjonujących warsztatach, konferencjach i spotkaniach (E-commerce, Amazon, Allegro);
  • Pracę w nowoczesnym i klimatyzowanym biurze w Kozach - ul. Tęczowa 2b (10 min od obwodnicy Bielska-Białej);
  • Inne ciekawe imprezy firmowe.
  • Zgłoś tę pracę