Analityk hurtowni danych
Accenture Services Sp. z o.o.
Warszawa, Mazowieckie
1 d. temu
source : Lento.pl

Czego od Ciebie oczekujemy? - Min. 1 rok doświadczenia w realizacji projektów z zakresu DWH / MIS / BI w roli analityka systemowego / biznesowego -

Bardzo dobra znajomość języka SQL i relacyjnych baz danych - Znajomość specyfiki sektora bankowego (model operacyjny i biznesowy) -

Praktyczne znajomość metodyk modelowania analitycznych repozytoriów danych (m.in. Snowflake, Star-Schema) - Praktyczna znajomość zadań związanych w analizą danych oraz przygotowaniem specyfikacji procesów zasilających systemy klasy DWH / MIS / Data Marty / itp.

Co możemy Ci zapewnić? - Pracę w jednej z największych na świecie firm z doradztwa IT - Innowacyjne projekty dla prestiżowych klientów -

Dostęp do najnowszych technologii - Szkolenia i certyfikacje - Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, vouchery lunchowe, karnety sportowe) W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Accenture Sp.

z o.o. lub inny podmiot grupy Accenture w celach rekrutacyjnych oraz na umieszczenie i przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych, również po okresie rekrutacji, w bazie danych firmy Accenture Sp.

z o.o., z siedzibą w Warszawie, 00-121, przy ul. Siennej 39, lub innego podmiotu grupy Accenture, a także na ich przekazywanie do państw trzecich w ramach grupy Accenture, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r.

Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Powyższe dane podaję dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania.

Kandydaci, którzy są obecnie zatrudnieni przez klienta Accenture lub inną firmę w jakikolwiek sposób powiązaną z Accenture mogą zostać wykluczeni z procesu rekrutacji.

Accenture nie dyskryminuje kandydatów ze względu na rasę, religię, kolor skóry, płeć, wiek, niepełnosprawność, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną, lub jakiegokolwiek inne kryterium niedopuszczalne na podstawie polskiego prawa.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku