Monter konstrukcji stalowych
"Elektro Wymiar" Łukasz Malec
Sieniawa, Podkarpackie
4 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy osób do pracy na stanowisko : Monter konstrukcji stalowych-ślusarz Praca na terenie krajów UE w szczególności Niemcy, Holandia, Węgry na zakładach spożywczych, farmaceutycznych itp.

WYMAGANIA : - znajomość rysunku technicznego - izometrie - obsługa elektronarzędzi - min. 2 lata doświadczenia - brak przeciwwskazań do pracy na wysokości -

gotowość do pracy na wyjazdach OFERUJEMY : - zakwaterowanie - dojazd do pracy - narzędzia do pracy - ubranie robocze Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego oraz posiadanie dodatkowych uprawnień.

Prosimy o wysyłanie CV na adres mailowy z dopiskiem : *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych ( Dz.

U. 02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku