Pomoc kuchenna od zaraz!
Pulire Warehouse Sp. z o.o.
Teresin, Mazowieckie
4 d. temu
source : Lento.pl

Pulire Warehouse poszukuje do swojego zespołu osób do Pomocy Kuchennej / Kasjera. Praca na terenie Restauracji Pracowniczej w Teresinie.

Zadania : - obsługa klienta, - wydawanie posiłków, - obsługa kasy, - dbanie o czystość na linii serwisowej i sali jadalnej, -

wykonywanie poleceń Managera. Wymagania : - aktualne badania / książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych, - doświadczenie w branży gastronomicznej, -

wysokiej kultury osobistej, - umiejętność pracy w zespole. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV lub numeru kontaktowego za pośrednictwem portalu.

Oddzwonimy! Informujemy, że Administratorem danych jest Pulire Warehouse Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Ks.

W. Siwka 17. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe.

Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku