Elekrtyk przemysłowy. Start Premia!
sky Personal
Choszczno, Zachodniopomorskie
4 d. temu

Firma sky Personal posiada zlecenia zlokalizowane w całych Niemczech i do nich dopasowujemy indywidualny termin rozpoczęci pracy odpowiadający kandydatowi.

Praca stacjonarna w Nünberg lub Stuttgart. WYMAGANIA :

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata.
  • Wykształcenie zawodowe kierunkowe - techniczne lub elektryczne.
  • Wiedza na temat symboli, norm i kodów podawanych w rysunkach konstrukcyjnych i schematach.
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd.
  • Umiejetność czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych. ZADANIA :
  • Przyłączanie kabli do rozdzielni oraz urządzeń przemysłowych.
  • Rozprowadzanie różnego rodzaju kabli, przycinanie i wykańczanie okablowania przy użyciu róznych technik przyłączeniowych.
  • Montowanie szaf sterowniczych na podstawie rysunków i schematów.
  • Posługiwanie sie elektronarzedziami. OFERUJEMY :
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwoscią podwyżki.
  • Zarobki : 13,00 € brutto + 55 € netto dziennej diety.
  • Premie. START PREMIA 1000 €!
  • Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach.
  • Wynagrodzenie płatne miesiecznie na konto pracownika.
  • Możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek.
  • Stałą pracę w oparciu o umowe o prace z pełnym pakietem socjalnym.
  • Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawce.
  • Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek.
  • Prace w systemie jednozmianowym, zmianowym.
  • Opieka polskiego koordynatora. Nasze doświadczenie i profesjonalizm sa gwarancją sukcesu. Nie czekaj i znajdź pracę juz dzis! Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV w języku polskim, niemieckim lub angielskim.
  • Kontakt telefoniczny możliwy pon.-pt. od 08-17. Telefon : +49 52429760620

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych