Valeo Skawina Poszukujemy Operatorów/- Rek Wózków Widłowych
Valeo Skawina
Skawina, Małopolskie
16 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy Operatorów / - Rek Wózków widłowych. Obowiązki :

  • Przyjmowanie komponentów na magazyn
  • Przygotowanie komponentów do produkcji
  • Uzupełnianie stref magazynowych
  • Zabezpieczenie i wysyłka wyrobów gotowych
  • Przestrzeganie zasad BHP Wymagania :
  • Praca w systemie 3- zmianowym, 4- brygadowym
  • Sprawność fizyczna
  • Aktualne uprawnienia do obsługi wózków widłowych+UDT
  • Umiejętność pracy w zespole Oferujemy : Bezpośrednie zatrudnienie przez Valeo na podstawie umowy o pracę (po 3-miesięcznym okresie próbnym, umowa na czas nieokreślony);
  • Podwyżki roczne ustalane na podstawie otrzymanej oceny rocznej; Comiesięczne dodatki od 20 do 30% do płacy zasadniczej (premia miesięczna,dodatek za pracę w systemie 4-

  • brygadowym, dodatek za pracę w nocy, dodatek za pracę w niedziele i święta, możliwość płatnych nadgodzin); Szeroki pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna z możliwością dołączenia całej rodziny, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty Multisport);
  • Dodatki świąteczne i wakacyjne wypłacane z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych; Dofinansowane posiłki na przyzakładowej stołówce Sodexo;
  • Bezpłatne szkolenia podnoszące kwalifikację; Możliwość awansu i rozwoju; Bezpłatny transport do pracy z kilkunastu miejscowości m.

    in. z Krakowa, Skawiny, Leńcz, Przytkowic, Paszkówki, Suchej Beskidzkiej, Rudnika, Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej, Przeciszowa, Dobczyc, Myślenic, Palczy, Witanowic, Bachowic, Izdebnika.

    Kandydacie, jeśli Jesteś zdecydowany dołączyć do naszego zespołu, to już dziś wyślij sms o treści PRACA VALEO" na nr. 882 432 688 , 882 432 686 -

    lub 734 101 764. SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ Prosimy o zawarcie w aplikacji następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji (w CV i / lub w liście motywacyjnym) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę Valeo Autosystemy Sp.

    z o.o. oraz Valeo Electric and Electronic Systems Sp. z o.o.(zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO).

    Chcąc wziąć udział w innych procesach rekrutacyjnych prowadzonych do naszej firmy, prosimy o umieszczenie dodatkowo poniższej klauzuli : Wyrażam również zgodę na zachowanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez lub na rzecz administratora danych.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych