Programista iOS (bankowość mobilna)
COMARCH
Białystok, Polska
5 d. temu

Poszukujemy programisty iOS, który dołączy do zespołu odpowiedzialnego za tworzenie i wdrażanie wysokiej jakości rozwiązań dla największych instytucji finansowych na świecie.

Oferujemy długofalową współpracę oraz międzynarodowe projekty w najnowszych technologiach.

Jeśli pasjonujesz się platformami mobilnymi i zamianą kodu na przyjazne dla użytkownika aplikacje, jeżeli lubisz się rozwijać i chciałbyś mieć realny wpływ na kierunki rozwoju naszych aplikacji to chcemy Cię poznać! Jako Programista iOS będziesz współpracować z naszymi zespołami w celu tworzenia funkcjonalnych aplikacji mobilnych odpowiadających na realne potrzeby rynku.

Dajemy Ci możliwość zaprojektowania i zbudowania następnej generacji naszych aplikacji mobilnych.

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe informatyczne (zapraszamy także studentów ostatnich lat studiów informatycznych z doświadczeniem w wytwarzaniu oprogramowania)
  • Znajomość : tworzenia aplikacji na iOS, frameworków Swift i UIKitwzorców projektowych m.in. MVVM i / lub VIPERsystemu kontroli wersji Gitzrozumienie zasad projektowania SOLID
  • Doświadczenie : w tworzeniu testów UNIT / UIz procesami CI / CD
  • Umiejętność : analitycznego myślenia z dobrym podejściem do rozwiązywania problemówpracy w zespole
  • Chęć uczenia się nowych technologii
  • Język angielski na poziomie pozwalającym na pracę z dokumentacją techniczną
  • Mile widziane : Tworzenie własnych Cocoa PodsTworzenie skryptów BASH / RUBYZnajomość procesu wydawania aplikacji iOS na AppStoreDoświadczenie w tworzeniu wielomodułowych aplikacjiTworzenie aplikacji na watchOS
  • TWOJE ZADANIA

  • Tworzenie w pełni funkcjonalnych aplikacji mobilnych
  • Utrzymanie wysokiej jakości kodu
  • Rozpoznawanie i wdrażanie nowych rozwiązań i proponowanie usprawnień w już istniejących
  • Bycie na bieżąco z nowymi trendami technologicznymi
  • DLA CIEBIE

  • Udział w międzynarodowych projektach realizowanych dla firm z sektora finansowego
  • Możliwość długoterminowej współpracy - nie zatrudniamy pod jeden projekt
  • Praca w modelu hybrydowym
  • Elastyczne godziny pracy
  • Stabilna forma zatrudnienia umowa o pracę lub B2B
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji
  • Profesjonalny rozwój zawodowy - możliwość ścieżki kariery na stanowiskach eksperckich technicznych, biznesowych i managerskich
  • Zgłoś tę pracę