Kierowca kat. D+E - praca we Francji
Sidrom Sp. z o.o.
Olsztyn, Warmińsko-mazurskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Sidrom Sp. z o.o. jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Zatrudnienia, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2677.

W chwili obecnej rekrutujemy osoby chętne do pracy we Francji w sezonie letnim na stanowiskach : Kierowca kat. D+E - praca we Francji (3 osoby) Wymagane - doświadczenie w pracy jako Kierowca D+E min.

1 rok - uprawnienia na przewóz osób - komunikatywna znajomość języka angielskiego - mile widziana znajomość j. francuskiego - gotowość do pracy na terenie Francji - wysoka kultura osobista - odpowiedzialność, sumienność.

Pracodawca zapewnia : - Zatrudnienie w oparciu o Umowę z polskim pracodawcą - Ubezpieczenie od kwoty średniej krajowej - Atrakcyjne wynagrodzenie - Pracę w wymiarze 39 h / tydzień - Zwrot kosztów dojazdu do Francji i powrotu do kraju - Zakwaterowanie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem z dopiskiem "Kierowca D+E - Francja" na adres : Agencja Zatrudnienia Sidrom Sp.

z o.o. ul. Bohaterów Warszawy 7 28-100 Busko - Zdrój tel : 41 370 8018 kom : 519 731 822

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku