Doradca ds. Obsługi Klienta (Zespół Infolinii)
ALIOR BANK
Rzeszów, podkarpackie, Polska
6 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Rzeszów

Twój zakres obowiązków

Twoja praca będzie polegała na :

  • telefonicznej obsłudze połączeń przychodzących,
  • pomocy klientom banku,
  • informowaniu o produktach, usługach i systemach banku,
  • budowaniu i utrzymywaniu długotrwałych relacji z klientami.
  • Nasze wymagania

    Praca w zespole infolinii jest dla Ciebie, jeśli :

  • jesteś dyspozycyjny / a do pracy w systemie zmianowym,
  • poszukujesz pewnej i stałej pracy,
  • chętnie nabywasz nowe umiejętności,
  • lubisz pracować w zespole,
  • masz wykształcenie średnie lub wyższe,
  • pomaganie innym przynosi Ci satysfakcję,
  • sprawnie posługujesz się pakietem MS Office.
  • To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat lub ¾ części etatu to Ty decydujesz!
  • atrakcyjny system premiowy,
  • profesjonalne szkolenie wprowadzające oraz rozwijające umiejętności,
  • dofinansowanie do świadczeń socjalnych (karta sportowa MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.).
  • dodatkowy bonus, jeśli będziesz obsługiwać klientów w języku angielskim lub ukraińskim.
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • opieka stomatologiczna
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka dla dziecka
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop
  • Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".