Ślusarz z uprawnieniami na palnik
WBD Welding Service Goerlitz
Zgorzelec, Dolnośląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Slusarz / prostowacz płomieniowy Oferta pracy w Niemczech Dla dużego koncernu niemieckiego, producenta pojazdów szynowych w Krefeld szukamy ślusarzy - monterów z uprawnieniem na palnik acetylenowy.

Jako nasz nowy pracownik otrzymasz 600€ BONUS na start!* WYMAGAMY : - wykształcenia fachowego i min. 2- letniego doświadczenia w zawodzie najlepiej z doświadczeniem w produkcji pojazdów szynowych - uprawnienia i doświadczenie w pracy z palnikiem acetylenowym - warunek konieczny! - mile widziana znajomość języka niemieckiego, ale niekonieczna - punktualności oraz zaangażowania w pracy - pozwolenie na dźwigi i suwnice będzie dodatkowym atutem OFERUJEMY : - pomoc w znalezieniu mieszkania - stałą umowę z niemieckim pracodawcą, kontrakt min.

2 lata - pracę w miłej atmosferze w stabilnej firmie - dietę, dodatki branżowe (gwarantowane podwyżki do stawki godzinowej co 2 miesiące), urlopowe i świateczne - możliwość zaliczki - premię 300€ za poleconego pracownika - opiekę polskiego konsultanta oraz tłumacza na miejscu pracy Zaineteresowanych proszę o przesłanie CV na podany adres mailowy.

 • 200€ po pierwszych 2.miesiącach pracy, za każdy kolejny 3, 4, 5. i 6. miesiąc-100€ WBD Welding Service Goerlitz
 • Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku