Brygadzista - Biskupice Podgórne
Clar System
Kobierzyce, Dolnośląskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Grupa Kapitałowa Clar System to grupa 5 spółek działających w obszarze usług profesjonalnych : technicznego utrzymania nieruchomości, sprzątania i ochrony.

Działamy na terenie całego kraju. Zaufało nam ponad 700 klientów. Należymy do Związku Pracodawców Branżowych PSC oraz Polskiej Izby Gospodarczej Czystości.

Profesjonalizm naszej firmy potwierdzają certyfikaty jakości : ISO 14001 : 2005, Wielkopolska Jakość, Gwarant Czystości i Higieny.

BRYGADZISTA (miejsce pracy : Biskupice podgóne Główne zadania : Koordynacja działań w zakresie wykonywanych usług kompleksowego utrzymania czystości oraz nadzorowanie pracy podległego zespołu pracowników. Nasze oczekiwania :

 • umiejętność zarządzania grupą pracowników (dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zarządzaniu personelem podstawowym)
 • doświadczenie w zarządzaniu realizacją usług sprzątania
 • doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem
 • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zespołu
 • prawo jazdy kat. B Zapewniamy :
 • stabilne warunki zatrudnienia
 • możliwość rozwoju zawodowego
 • niezbędne narzędzia pracy Oferty w formie CV lub LM, proszę o przesyłanie przez formularz zgłoszeniowy. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
 • Administratorem Państwa Danych Osobowych jest CLAR SYSTEM S.A.z siedzibą w Poznaniu przy ulicy Janickeigo 20B Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można skontaktować się za pomocą adresu e-mail Państwa dane osobowe są przetwarzane w celu rekrutacji na stanowisko Brygadzista na podstawie artykułu 6 ust.

  1 lit. b i art 9 ust. 2 litera b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (Dz.

 • U. UE. L. 2016. 119. 1) zwanego dalej RODO. Państwa dane osobowe będą przechowywane : 1. do 30 dni, od dnia zakończenia rekrutacji w związku, z którą aplikowali Państwo do pracy, jeśli nie wyrazili Państwo zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji;
 • 2. do 24 miesięcy, od dnia złożenia aplikacji, w przypadku, gdy wyrazili Państwo zgodę na przetwarzanie danych w celach przyszłych rekrutacji.

  W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do dostępu do swoich danych osobowych oraz otrzymania ich kopii, prawo do sprostowania swoich danych, prawo ograniczenia przetwarzania swoich danych, prawo do ich usunięcia oraz przenoszenia jeśli będzie to możliwe.

  Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych ul.

  Stawki 2, 00-193 Warszawa. Państwa dane osobowe nie są przetwarzane poza strefą Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Administrator nie profiluje danych osobowych.

  Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Pełny obowiązek informacyjny jest dostępny na naszej stronie internetowej

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku