Pracownik Ogólnobudowlany - Wykończenia wnętrz
Praca Czeka Sp. z o. o.
Bydgoszcz, PL
‎18 godz. temu
source : Europa.jobs

Praca Czeka w Danii na : PRACOWNIKA OGÓLNOBUDOWLANEGO, specjalistę w wykończeniach wnętrzPraca polega na : - malowaniu, tynkowaniu- kładzeniu paneli podłogowych i parkietu wraz z listwami, - osadzaniu drzwi, osadzeniu okien,- zabudowach karton-gips.

Umowa jest podpisywania z firmą duńską, która - co ważne - organizuje zakwaterowanie i wyżywienie, więc nie trzeba martwić się o samodzielne szukanie mieszkania, zakupy czy gotowanie.

Zorganizowany jest też transport do i z Danii oraz do i z pracy.Praca Czeka na specjalistów : - z co najmniej dwuletnim doświadczeniem w pracy na budowie,- duży atut : znajomość angielskiego choćby na minimalnym poziomie,- duży atut : prawo jazdy kat.

B.Proszę przesłać aktualne CV lub opis doświadczenia zawodowego - oddzwonimy!Informacje o firmie rekrutującej : Praca Czeka to firma, która szuka pracowników dla klientów, którzy ich zatrudniają.

Po prostu. Współpracujemy z dużymi i małymi firmami, a nasi pracownicy rekrutują od ponad 20 lat. Znamy się na rzeczy. Numer KRAZ : 23459

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku