Framaceuta na dyżury / godziny do apteki w Katowicach
APTEKA BLISKO CIEBIE
Katowice, Śląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Apteka "Apteka Blisko Ciebie" w Katowicach zatrudni magistra farmacji. Praca na godziny / dyżury nocki oraz weekendy. Zakres Obowiązków : - zapewnienie profesjonalnej obsługi Pacjentom apteki - udzielania Pacjentom fachowej informacji na temat działania i dawkowania leków oraz innych środków medycznych - realizacja recept Oferujemy elastyczny grafik czasu pracy dostosowany do własnych potrzeb, dzięki czemu możesz pogodzić życie prywatne i zawodowe.

Informujemy, że kontakt z Państwem jest możliwy tylko po przesłaniu CV zawierającego odpowiednią klauzule wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Farm Service s.

c. Andrzej Szklorz, Katarzyna Szklorz, Leszek Jargan, Jolanta Jargan danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu prowadzonych bieżących lub przyszłych rekrutacji, jak również przekazania ich podmiotom prowadzącym apteki pod nazwą APTEKA BLISKO CIEBIE w ww.

celu. Poinformowano mnie poprzez udostępnienie polityki prywatności o podstawach celach i czasie przetwarzania danych osobowych dobrowolności ich podania przysługujących mi w związku z przetwarzaniem uprawnieniach kategoriach odbiorców a także wszelkich pozostałych kwestiach wynikających z art.

13 ust. 1 i ust. 2 RODO (Dz.U. L 119 z 4.5.2016).

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku