Pracownik produkcji- od zaraz
Adecco Poland Sp. z o.o.
Mikołów
6 d. temu
source : infoPraca

Oferujemy :

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę za pośrednictwem Adecco z możliwością przejścia pod firmę
  • Pracę na pełen etat w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku : 6 : 00-14 : 00, 14 : 00-22 : 00, 22 : 00-6 : 00
  • Atrakcyjne wynagrodzenie : podstawa + premia + podwyżka
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • Karnet sportowy w atrakcyjnej cenie
  • Program lojalnościowy Adecco+ CLUB : program zniżek u wybranych partnerów
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego na życie
  • Pracę od zaraz w zakładzie w Mikołowie (centrum miasta, blisko dworca PKP)
  • Opis stanowiska :

  • Praca przy produkcji transformatorów
  • Wymagania :

  • Doświadczenie w pracy na produkcji- mile widziane
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość obsługi narzędzi pomiarowych (suwmiarka) i elektronarzędzi (wiertarka, szlifierka itd)
  • Sumienność, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym
  • Oferta pracy tymczasowej

    Poleć ofertę swoim znajomym! Mamy wiele ofert pracy stałej i tymczasowej.

    Numer referencyjny : SchPr / 02 / 20 / KTW