Doradca ds Nieruhomosci
Dream House
Warszawa, Mazowieckie
2 d. temu
source : Lento.pl

DREAM HOUSE Aneta Markowicz Możesz być współtwórcą nowego, przyjaznego środowiska w branży nieruchomości, która może stać się Twoim sposobem na życie.

Agencja Dream House chce zatrudnić na stanowisko : Doradca ds. Nieruchomości Miejsce pracy : Warszawa Szukam kogoś więcej niż pracowników - poszukuję ludzi z pasją.

Oferuję pomoc w rozwinięciu skrzydeł, stabilną i bezstresową pracę w miłej, nie-korporacyjnej atmosferze. ZAKRES OBOWIĄZKÓW : Aktywne poszukiwanie Klientów zainteresowanych sprzedażą / kupnem / najmem / wynajmem / nieruchomości Kompleksowa obsługa klientów w procesie sprzedaży Prezentacja oferty z rynku wtórnego Udział w uzgodnieniach oraz negocjacjach warunków umów Koordynacja działań sprzedażowych Budowaniu trwałych relacji z klientami Wymagania : Doświadczenie w sprzedaży, w pozyskiwaniu klientów na stanowiskach telemarketera, w sprzedaży telefonicznej Łatwość nawiązywania nowych kontaktów 100 % dyspozycyjności Przedsiębiorczość i otwartość na nowe wyzwania, umiejętność organizacji własnego czasu pracy Min.

średnie wykształcenie Wysoka kultura osobista Umiejętność negocjacji Prawo jazdy oraz własny samochód Doświadczenie w branży nieruchomości Wysoka aktywność telefoniczna oraz spotkaniowa Dobra znajomość topografii Warszawy i okolic Sprawna obsługa pakietu Office Chęć do założenia działalności gospodarczej będzie dodatkowym atutem Znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem Oferujemy : Przyjazną atmosferę Progresywny system wynagrodzeń Narzędzia do pracy (laptop, telefon) w tym systemy obsługi klientów oraz ofert Narzędzia marketingowe wspomagające sprzedaż Wsparcie merytoryczne Miejsce pracy : Warszawa Bielany Jeśli masz w sobie pasję razem ją rozwiniemy.

Jeśli jesteś osobą ambitną, dynamiczną, stawiającą na rozwój - czekam na Twoje CV! Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku