Specjalista ds. Kontroli Procesu Wyceny Aktywów
Aviva Ltd
Warszawa
6 d. temu

Cześć, cieszymy się, że tu jesteś! Zerknij na nasze ogłoszenie może pasuje do Ciebie lub kogoś z Twoich znajomych?Specjalista ds.

Kontroli Procesu Wyceny AktywówSpójrz, jakie będziesz mieć zadania : Prowadzenie rejestru instrumentów portfeli i funduszy inwestycyjnych zarządzanych przez TowarzystwoPrzygotowywanie danych służących do wyceny aktywów portfeli i funduszy zarządzanych przez Towarzystwo zgodnie z zasadami wyceny obowiązującymi w Towarzystwie.

Nadzór nad wyceną modelową instrumentów finansowych znajdujących się w portfelach i funduszach zarządzanych przez Towarzystwo w oparciu o przyjęte i zweryfikowane modele wyceny.

Bieżące administrowanie modelami wyceny aktywów, zasilanie danymi wejściowymi i przekazywanie cen wyznaczonych w oparciu o wykorzystywane modele.

Współdziałanie z sekcją ds. Zarzadzania Ryzykiem i Inspektorem Nadzoru w zakresie objętym zadaniami Zespołu.Współdziałanie z depozytariuszami w procesie wyceny aktywów funduszy zarządzanych przez TowarzystwoSporządzanie raportów dla innych komórek organizacyjnych Towarzystwa i klientów dotyczących stanów portfeli inwestycyjnychSporządzanie raportów na potrzeby Zarządu i Rady Nadzorczej, Działu Zarzadzania Aktywami oraz innych odbiorców wewnętrznych i zewnętrznych w zakresie wyników osiąganych przez fundusze inwestycyjne zarządzane przez Towarzystwo, składu ich portfeli, itp.

Przygotowywanie materiałów dla audytora, współpraca z audytorem w trakcie badania sprawozdań finansowych funduszy oraz portfeli zarządzanych przez TowarzystwoDla nas ważne są : Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w banku, domu maklerskim, towarzystwie funduszy inwestycyjnych lub otwartym funduszu emerytalnym.

 • Wykształcenie wyższePraktyczna znajomość zasad ewidencji i wyceny papierów wartościowych,Dobra znajomość elementów matematyki finansowej oraz zagadnień z zakresu rynku papierów wartościowychDoświadczenie w pracy z systemem informacyjnym BloombergUmiejętność obsługi pakietu biurowego MS Office;
 • w szczególności doświadczenie w pracy z arkuszami kalkulacyjnymi MS Excel.Znajomość systemu Orlando Portfel lub Orlando EFOS mile widziana,Znajomość SQL i Visual Basic oraz środowiska baz danych Oracle będzie dodatkowym atutemDobra znajomość języka angielskiegoDobrze rozwinięte umiejętności analityczneDoskonałe umiejętności interpersonalne umożliwiające skuteczną komunikację biznesową w obszarach odpowiedzialnościOtwartość na różnorodnośćTo, co u innych jest benefitem, dla nas jest standardem : Umowa o pracęPrywatna opieka medycznaKafeteryjny system benefitówW Avivie zapewniamy : Możliwość pracy zdalnejDodatkowe uprawnienia rodzicielskieUbezpieczenie grupowe połączone z funduszem kapitałowymZniżki na ubezpieczeniaZdalne konsultacje medyczneElastyczne godziny rozpoczynania pracyAtrakcyjna lokalizacja biura (Metro Dworzec Gdański)Programy wellbeingoweDostęp do platform e-learningowychŚrodowisko pracy wspierające różnorodnośćWidzisz już siebie w Avivie?

  Koniecznie aplikuj! Aviva będąc sygnatariuszem Karty Różnorodności stosuje politykę równego traktowania oraz tworzy środowisko pracy przyjazne osobom niepełnosprawnym.

  Od kandydatów / tek nie wymagamy podawania daty urodzenia, stanu cywilnego oraz załączania zdjęć. Do aplikowania zapraszamy zarówno kobiety jak i mężczyzn.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku