Specjalista Zapewnienia Jakości w Produkcji
Orienta
Warszawa, PL
4 d. temu
source : FACHPRACA

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347.

Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenia na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy :

Specjalisty Zapewnienia Jakości w Produkcji

Opis stanowiska :

Opracowywanie, weryfikacja i aktualizacja dokumentacji systemowej procedury, instrukcje, wzory formularzy.

Nadzorowanie funkcjonowania systemów jakości w produkcji.

Nadzorowanie przestrzegania obowiązujących procedur i instrukcji przez Pracowników.

Analiza procesów produkcyjnych i towarzyszącej dokumentacji.

Nadzór nad wysyłką wyrobów gotowych.

Blokowanie / zwalnianie wyrobów gotowych.

Analiza, raportowanie i prowadzenie prac mających na celu identyfikację i eliminację niezgodności.

Praca na rzecz eliminowania niezgodności jakościowych. Raportowanie, analiza i komunikacja w zakresie reklamacji konsumenckich i klienckich.

Wdrażanie działań mających na celu eliminację reklamacji.

Praca na rzecz podnoszenia świadomości jakościowej, doskonalenie jakości w produkcji.

Udział w projektach wdrożeniowych nowe wyroby, opakowania, procesy.

Bieżąca współpraca w dziale jakości oraz z innymi funkcjami w Fabryce.

Od kandydatów oczekujemy :

Wykształcenie wyższe Preferowane Technologia Żywności, Towaroznawstwo, Zarządzanie Jakością, Biotechnologia.

Doświadczenie w pracy w obszarze jakości.

Wysokie umiejętności analityczne i organizacyjne.

Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie.

Umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office.

Posiadanie certyfikatu audytora wewnętrznego FSSC 22000 będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy :

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dużej firmie o stabilnej pozycji na rynku.

Szkolenia przygotowujące do pracy na oferowanym stanowisku.

Możliwość uzyskania nagród za pomysły dotyczące usprawnień w obszarze zatrudnienia.

Szeroki i atrakcyjny pakiet socjalny (dofinansowanie wypoczynku dla pracownika tzw. wczasy pod gruszą, oraz wypoczynku dla dzieci pracowników, dodatek z okazji świąt).

Atrakcyjny pakiet benefitów ( kartę multisport, Pracowniczy Fundusz Emerytalny, pakiet opieki medycznej z stomatologiem, firmowy sklepik pracowniczy, ubezpieczenie).