Inżynier Budowy
HRK SPÓŁKA AKCYJNA
Poznań, Polska
2 d. temu

Zapraszamy do przesłania CV poprzez kliknięcie APLIKUJ :

GŁÓWNE ZADANIA I OBOWIĄZKI :

  • praca na budowie przy realizacji infrastruktury i różnego rodzaju obiektów związanych z zakresem działalności firmy;
  • koordynowanie i nadzorowanie podwykonawców oraz dostawców;
  • wsparcie Kierownika Robót / Budowy przy prowadzonych inwestycjach;
  • opracowywanie dokumentacji budowy oraz sporządzanie kosztorysów i wycen ofertowych;
  • kontrola pod względem jakości i terminowości prowadzonych prac;
  • prowadzenie zamówień na dostawę materiałów i urządzeń.
  • OCZEKUJEMY :

  • wykształcenia wyższego budowlanego w obszarze drogowym lub mostowym;
  • doświadczenia w pracy na kontrakcie infrastrukturalnym;
  • dobrej znajomości języka niemieckiego (warunek konieczny);
  • gotowości do wyjazdu za granicę.
  • OFERUJEMY :

  • konkurencyjne warunki finansowe;
  • system benefitów;
  • pracę w stabilnej organizacji po stronie Generalnego Wykonawcy;
  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania cennego doświadczenia również na rynku niemiecki.
  • Zgłoś tę pracę