Elektronik - Elektryk - Elektromonter
IWG Sp. z o.o.
Warszawa, Mazowieckie
‎8 godz. temu
source : Lento.pl

PRACA NA TERENIE NIEMIEC Opis stanowiska :

  • instalacja, montaż, uruchomienie instalacji elektrycznych w budynkach
  • przeglądy techniczne, konserwacja i usuwanie usterek w urządzeniach elektrycznych Wymagania :
  • dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe jako elektromonter / elektronik oraz wieloletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość j. niemieckiego (min. jedna osoba w zespole)
  • mile widziane dodatkowe kwalifikacje jak np. instalacja systemów sygnalizacji pożarowej, techniki sieciowej, AKPiA (Aparatura Kontrolno-
  • Pomiarowa i Automatyka), niemiecki certyfikat DGUV V3

  • prawo jazdy kat. B UWAGA - NIE wymagamy własnego SAMOCHODU - oferujemy auto służbowe dla każdej ekipy pod dom Oferujemy :
  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony - wynagrodzenie brutto od 12,00 euro / h (zależne od kwalifikacji) + DIETY do 4,70 euro netto / h
  • dodatek bożonarodzeniowy i urlopowy po okresie próbnym
  • kartę ubezpieczenia zdrowotnego PLUS - status prywatnego pacjenta w niemieckich placówkach medycznych
  • samochód służbowy wraz z kartą paliwową dla każdej brygady
  • profesjonalny sprzęt do pracy
  • odzież roboczą firmy engelbert Strauss
  • organizację zakwaterowania, koszt ok. 10-25 euro na dzień Zainteresowany? Wyślij swoje CV :
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych