Trener; szkoleniowiec; kurs z obsługi komputera dla Seniorów
BPR Consulting
Pruszków, Mazowieckie
14 d. temu
source : Lento.pl

Firma szkoleniowa zatrudni trenera do poprowadzenia warsztatów dla Seniorów na terenie Milanówka. Do realizacji 20 godzin na miesiąc.

Warsztaty mają na celu zmotywowanie uczestników projektu do korzystania z nowych technologii. W ramach zajęć zaplanowana jest m.

in. nauka obsługi smartphonów i laptopów. Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu szkoleń o podobnej tematyce. Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV z klauzulą dotycząca zgody na przetwarzanie danych osobowych Jednocześnie informujemy, iż : Zgodnie z art.

13 ust. 1 i ust.2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku, jako administrator danych osobowych, informujemy, że administratorem Pani / Pana danych osobowych jest BPR Consulting Paulina Zastróżna.

Podane dane będą przetwarzane na podstawie art.6 ust.1 pkt a, zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres dwóch lat. Posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia , ograniczenia, przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

Ma Pani / Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani / Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani / Pan dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zawarcia umowy.

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku