IT Rekruter (Remote)
EXPinIT
Odkryta 38B, Warszawa
4 d. temu
source : Solid.jobs

Czym będziesz się zajmować?

Our Founders are technical Persons, active Consultants and that's why we are giving you the best rates and conditions on IT market!

You are one of us, we create EXPinIT (EXPerts in IT) together!

Opis stanowiska

Szukamy Osoby, która ma co najmniej 2-3 letnie doświadczeniem w

samodzielnym

wyszukiwaniu i rekomendacji do Klientów / Partnerów Kandydatów.

Będziesz odpowiedzialna / y za na początku za kontakt z Kandydatami, a w późniejszym okresie bezpośrednie rozmowy z naszymi Klientami / Partnerami i kompleksową obsługę procesu od pozyskania Konsultanta poprzez rekomendację i stały kontakt z Klientem w kwestii zadowolenia ze współpracy.

Będziesz rekrutował / a i rekomendował / a Kandydatów do naszych Klientów / Partnerów z TOP10 największych firm IT na świecie.

Stanowiska jakie mamy aktualnie do obsadzenia to m.in. :

Programiści : Java, FE, BA, Salesforce, itp ; Analitycy : funkcjonalni, biznesowi, systemowi, itp. Testerzy : manualni, automatyczni i wiele, wiele innych ról.

Rozumiemy, że nie ma możliwości, aby Człowiek rekrutował w swojej karierze na wszystkie stanowiska, ale my szukamy bardziej Osoby, która jest nastawiona pozytywnie do współpracy, pracy w zespole, która będzie potrafiła się dostosować z optymizmem do każdego searchu, w którym pomożemy, a techniczne rzeczy pomożemy zrozumieć.

Wymagania :

  • Min 2-3 lata na samodzielnym stanowisku w roli Rekrutera w branży IT,
  • Umiejętność dynamicznego wyszukiwania Kandydatów na różnych portalach jak LinkedIn, Facebook, etc,
  • Umiejętność prowadzenia rozmów z Kandydatami jak i z Dyrektorami w firmach IT, czyli odpowiedni poziom kultury osobistej jest niezbędny,
  • Język ANG min B2 lub w trakcie nauki z min. poziomem swobodnej komunikacji,
  • Zatrudnienie min. 1 Osoby / miesiąc - tylko!
  • Nice to have - mile widziane, ale nie wymagane :

  • język niemiecki
  • język francuski
  • Background :

    Studia o profilu IT lub Psychologia

    Czego wymagamy?

    2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

    Znajomości :

  • obsługa social media
  • search Kandydatów
  • wysoki poziom kultury osobistej
  • Mile widziane :

  • znajomość rynku IT
  • Języki :
  • Polski
  • Angielski
  • Niemiecki (mile widziane)
  • Francuski (mile widziane)
  • Jakie warunki i benefity otrzymasz?

  • 8000-15000 PLN miesięcznie
  • B2B - Stałe godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna : W całości
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy
  • Kim jesteśmy?

    Od 2016 roku pomagamy naszym Klientom prowadzić projekty, utrzymywać środowiska produkcyjne 24g / dobę 7d / tygodniu 365d / roku.

    Pomagamy przeprowadzać wdrożenia, integrację, testowanie, optymalizację na wszystkich etapach rozwijania aplikacji w środowiskach testowych, preprodukcyjnych, produkcyjnych oraz także budowę tych środowisk.

    Nasi Specjaliści są absolwentami uczelni państwowych oraz prywatnych w Polsce takich jak Politechnika Warszawska, Uniwersytet Warszawski, Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych.

    Razem stanowimy zespół Ekspertów na rynku IT.