Młodszy Księgowy
Ifirma S.A.
Wrocław, dolnośląskie, Polska
6 d. temu
source : GoWork.pl

Do naszego Biura Rachunkowego IFIRMA poszukujemy kandydata / kandydatkę na stanowisko Młodszy Księgowy / Księgowa.

Pracę w naszym zespole zaczniesz od gruntownego szkolenia praktycznego z zakresu księgowości. Zakres szkolenia będzie dopasowany do twoich umiejętności i postępów.

Oferujemy pracę w nowoczesnej firmie oraz atrakcyjne wynagrodzenie 3 700 - 5 000 zł / m-c brutto podczas okresu próbnego i około 5 500 - 6 500 zł / m-c brutto po zakończeniu szkolenia.

Obowiązki

  • praktyczne szkolenie zawodowe z zakresu księgowości i obsługa uproszczonej księgowości (PIT, ryczałt i VAT) oraz ZUS DRA przydzielonych firm pod opieką mentorów i trenerów.
  • po zakończonym szkoleniu samodzielna obsługa uproszczonej księgowości pod opieką lidera zespołu
  • praca wyłącznie w zakresie uproszczonej księgowości (PIT, ryczałt i VAT) oraz ZUS DRA
  • sporządzanie deklaracji podatkowych obsługa zagadnień kadrowo płacowych
  • kontakt z właścicielami obsługiwanych firm (telefoniczny, e-mailowy)
  • w trakcie wdrożenia (minimum okres próbny) - praca stacjonarnie : Wrocław, ul, Grabiszyńska.
  • Wymagania

  • wykształcenie : średnie lub wyższe z zakresu księgowości
  • samodzielne prowadzenie rozliczeń na KPIR / ryczałt, VAT sporządzanie bieżących i rocznych deklaracji podatkowych wiedza z zakresu ubezpieczeń społecznych - głównie ZUS przedsiębiorcy
  • znajomość bieżących przepisów podatkowych
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dodatkowym atutem będzie :

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie zawodowe praca z programem Płatnik
  • znajomość przepisów kadrowo-płacowych
  • umiejętność interpretacji przepisów podatkowych
  • Oferujemy

  • Długofalową, stabilną, pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, notowanej na GPW
  • Możliwość skorzystania z Multisport, opieki medycznej
  • Wspólne wyjścia integracyjne,
  • szereg firmowych imprez
  • Możliwość korzystania z parkingu oraz rowerowni
  • Wsparcie udziału w imprezach sportowych (Bieg firmowy, Winter Capital Market Games i inne)
  • Rozwinięcie swoich kwalifikacji i umiejętności,
  • szkolenia
  • Możliwość pracy w siedzibie firmy przy ul. Grabiszyńskiej lub przy ul. Kleczkowskiej
  • Po wdrożeniu możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej
  • Możliwość pracy także w oparciu o umowę B2B
  • Jesteśmy także twórcą i operatorem serwisu do zarządzania projektami www.firmbee.com.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych i innych danych zebranych w trakcie procesu rekrutacji, przez IFIRMA SA z siedzibą we Wrocławiu, w celu realizacji bieżącego procesu rekrutacji".

    Możesz dodatkowo wyrazić zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych.

    Zgody możesz wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgód nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed ich wycofaniem.

    Administratorem Twoich danych osobowych będzie IFIRMA SA , z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241G, 53-234 Wrocław, strona internetowa : www.

    ifirma.pl., kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych Aplikuj .

    Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest pod adresem : www.ifirma.pl / wp-content / uploads / 2022 / 01 / KLAUZULA-INFORMACYJNA-DLA-KANDYDATOW-DO-PRACY-W-IFIRMA-SA.pdf