Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta/Sieradz
Bank Pekao
Sieradz
1 d. temu

W naszym zespole będziesz odpowiadać za : Pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długotrwałych relacji z obecnymi m.

in. poprzez aktywne dopasowanie oferty produktowej do aktualnych i przyszłych potrzeb Klienta. Zapewnienie najwyższej jakości doradztwa i obsługi dla klientów.

Realizację indywidualnych i zespołowych celów sprzedażowych. Promowanie alternatywnych kanałów dystrybucji oferowanych przez Bank.

Indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta. Zapewnienie profesjonalnej obsługi transakcji gotówkowych i bezgotówkowych klientów banku.

Proaktywne samokształcenie się w zakresie wiedzy produktowej, systemów bankowych, procedur oraz procesów. Monitorowanie poziomu i zakresu wykorzystania przez obsługiwanych Klientów produktów oraz usług banku.

Ta praca jest dla Ciebie, jeśli : Jesteś osobą odpowiedzialną, samodzielną i konsekwentną w działaniu. Łatwo nawiązujesz kontakty i potrafisz skutecznie budować długofalowe relacje z klientami.

Masz umiejętność szybkiego uczenia się i chęć rozwoju kompetencji niezbędnych na stanowisku. Jesteś otwarty na zmiany i lubisz dynamiczne środowisko pracy.

Masz doświadczenie w sprzedaży i w tym kierunku chcesz się rozwijać. Dobrze znasz produkty bankowości detalicznej i interesuje Cię rynek finansowy.

Cechujesz się empatią, umiejętnością słuchania i cierpliwością. Potrafisz sprawnie obsługiwać MS Office, a codzienna praca na systemach komputerowych nie stanowi dla Ciebie problemu.

Oferujemy Ci : Zatrudnienie w ramach umowy o pracę. Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania. Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach.

Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach. System szkoleń i programów rozwojowych. Dostęp do Wewnętrznej Giełdy Pracy. Przyjazną atmosferę w pracy.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku