PRACOWNIK PRODUKCJI
Agencja Pracy Select
Bełchatów
2 d. temu
source : recrute

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

PRACOWNIK PRODUKCJI Bełchatów

Opis stanowiska

UWAGA! NASZA AGENCJA NIE POBIERA ŻADNYCH PROWIZJI LUB OPŁAT OD OSÓB POSZUKUJĄCYCH PRACY LUB PRACUJĄCYCH ZA NASZYM POŚREDNICTWEM.

Agencja Pracy Tymczasowej Select, wiodąca firma w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej.

Agencji Zatrudnienia : 3891), dla swojego Klienta poszukuje kandydatów na stanowisko :

Nr ref. : PRODUKCJA / 2019

Miejsce pracy : Bełchatów

Rodzaj pracy : praca tymczasowa

Zadania na danym stanowisku :

  • Praca na linii produkcyjnej.
  • Obsługa maszyn produkcyjnych.
  • Wymagania

    Wymagania, jakie stawiamy kandydatom :

  • Dyspozycyjność i zaangażowanie.
  • Sprawność fizyczna.
  • Motywacja do pracy.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Oferujemy

    Osobie zatrudnionej oferujemy :

  • Pracę od poniedziałku do piątku na 1zmianę w godzinach 7-15
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o prace tymczasową na pełny etat.
  • Bezpieczne warunki pracy.
  • Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.