Kierowca C+E Wipasz S.A.
Wipasz S.A.
Mława, Mazowieckie
1 d. temu
source : Lento.pl

Wipasz S.A. od ponad 25 lat specjalizuje się we wdrażaniu najnowocześniejszych technologii produkcji dla polskiego przemysłu spożywczego w branży paszowej i drobiarskiej.

Czując się odpowiedzialnym za zdrowe i bezpieczne żywienie ludzi, chcemy, żeby nasi konsumenci kupowali żywność z pełną świadomością i przekonaniem dobrego wyboru.

Sukcesy jakie odnosi nasza Firma zawdzięczamy pracownikom o otwartych umysłach, chłonnych najnowocześniejszych rozwiązań, którzy identyfikując się z wizją Zakładu poprzez sumienne i innowacyjne wykonywanie swoich obowiązków, przyczyniają się do jego rozwoju.

 • Poszukujemy zmotywowanych kandydatów do podjęcia pracy jako : Kierowca Miejsce pracy : Wipasz S.A. Zakład Drobiarski w Mławie Do obowiązków Kierowcy należeć będzie : · odbiór żywca w określonym czasie i ilości;
 • przewóz towarów i surowców firmy Wipasz do wskazanego miejsca w określonym czasie i ilości; · prawidłowe załadowanie i rozładowanie towaru;
 • właściwe rozmieszczenie i zabezpieczenie towaru podczas jazdy; · prawidłowe prowadzenie dokumentacji przewozowej; · dbałość o powierzony sprzęt oraz stosowanie się do wszelkich wytycznych, zarządzeń, procedur i instrukcji;
 • Wymagania : · prawo jazdy kategorii C + E ważne minimum rok · kurs dokształcający kierowców przewożących rzeczy · znajomość obsługi tachografu cyfrowego oraz norm czasu pracy kierowcy · znajomość Prawa o Ruchu Drogowym · mile widziane uprawnienia na wózki widłowe i licencja na dobrostan zwierząt · doświadczenie w pracy minimum 1 rok w transporcie ciężarowym do 40 t · łatwość nawiązywania kontaktów oraz pracy w zespole · zdolności organizacyjne, odpowiedzialność, sumienność i obowiązkowość · gotowość do przedstawienia wszelkich niezbędnych do pracy dokumentów oraz zaświadczeń wymaganych na stanowisku pracy · gotowość do wyrobienia książeczki do celów sanitarno epidemiologicznych · mile widziany rencista / emeryt Naszym kandydatom oferujemy : zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie konkurencyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy powiększający wynagrodzenie zasadnicze pakiet socjalny (świadczenia świąteczne, programy sportowe, grupowe ubezpieczenie) spotkania integracyjne, pikniki rodzinne wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i przełożonych Dołącz do nas i przekonaj się, że współpraca z Wipasz oznacza stabilność i ciągły rozwój! Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w procesie rekrutacji : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Wipasz Spółka Akcyjna z siedzibą w miejscowości Wadąg 9, 10-373 Olsztyn, w celu realizacji procesu rekrutacji.

  Jeżeli chcesz, abyśmy rozpatrywali Twoją kandydaturę także w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie zgody w tym zakresie o poniższej treści : Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Wipasz Spółka Akcyjna z siedzibą w miejscowości Wadąg 9, 10-373 Olsztyn, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

  Informujemy, że : 1. administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Wipasz Spółka Akcyjna z siedzibą w miejscowości Wadąg 9, 10-373 Olsztyn.

  Z administratorem można się skontaktować drogą elektroniczną lub pisemnie na adres siedziby administratora. Dane kontaktowe : Inspektor ochrony danych osobowych iod(at)wipasz.

  pl 2. Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji obecnego procesu rekrutacji oraz w przypadku wyrażenia przez Panią / Pana wyraźnej zgody - w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji, 3.

  przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj.

  Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, 4. podanie przez Pana / Panią danych osobowych jest dobrowolne, 5. dane udostępnione przez Panią / Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim.

  Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa, 6. dane udostępnione przez Panią / Pana nie będą podlegały profilowaniu, 7.

  administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej, z tym zastrzeżeniem, że w celu korzystania przez administratora z systemu informatycznego lub usług eRecruiter, zarządca lub właściciel tego systemu w imieniu administratora może wyłącznie w zakresie i na potrzeby modyfikacji (usprawnienia), lub utrzymania, lub naprawy błędów systemu informatycznego lub usług eRecruiter przetwarzać Dane Osobowe na obszarze EOG oraz może przekazywać Dane Osobowe do Państw Trzecich, 8.

  Pani / Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 1 miesiąca od czasu zakończenia rekrutacji lub w przypadku wyrażenia przez Panią / Pana wyraźnej zgody - przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku