Wsparcie administracyjne, j. niemiecki
Cee Experts
Warszawa, Mazowieckie
3 d. temu
source : Lento.pl

CEE Experts to firma specjalizująca się w rekrutacji utalentowanych osób ze znajomością języków obcych na stanowiska w różnorodnych działach międzynarodowych firm.

Naszymi klientami są znane korporacje oraz polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży. Praca dla studenta! Zadania : - Mailowy kontakt z klientami indywidualnymi w j.

niemieckim - Administracja biurowa i wsparcie działu sprzedaży - Drobne tłumaczenia z j. niemieckiego na j. polski Oczekiwania : - Dobra znajomość j.

niemieckiego (min. B1-B2) - Komunikatywność - Dyspozycyjność (praca na elastycznym grafiku) Oferujemy : - Pracę w międzynarodowym środowisku - Używanie języków obcych w codziennych kontaktach służbowych - Możliwości rozwoju - Szkolenia - Atrakcyjne wynagrodzenie - Elastyczny czas pracy Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku