Firma zatrudni ELEKTRYKA/ELEKTROMONTERA/POMOCNIKA
Zakład Sieci i Zasilania Sp. z o.o.
Wrocław, Dolnośląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Zakład Sieci i Zasilania Sp. z o.o. zatrudni osoby na stanowisko : Elektryk / elektromonter / pomocnik elektromontera Wymagania : - Prawo Jazdy kategoria B, - Ukończona szkoła zawodowa / średnia / techniczna o profilu elektrycznym lub podobnym, - Nie wymagamy doświadczenia zawodowego Miejsce pracy : - Wrocław - Praca przy budowie i konserwacji urządzeń i sieci elektroenergetycznych Oferujemy : - Gwarancja długotrwałego zatrudnienia, - Możliwość osobistego rozwoju zawodowego, - Umowa o pracę, - Terminowe wypłaty wynagrodzenia, - Praca w młodym zespole, - Bogaty pakiet socjalny, - Duże możliwości rozwoju, - Prywatna opieka zdrowotna, - Szkolenia.

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV drogą mailową z zawartą klauzulą : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku