Opiekunka osób starszych-Niemcy
Fundacja Europejskie Spotkania
Wejherowo, Pomorskie
‎10 godz. temu
source : Lento.pl

Fundacja polsko-niemiecka z 18-letnim doświadczeniem działa bez pośredników. Rekrutacja kandydatek / tów w Polsce, oferty pracy w Niemczech oraz opieka polskojęzycznego koordynatora przez Fundacje Europejskie Spotkania w Wejherowie oraz Stiftung Europäische Begegnung na terenie Niemiec.

Opłaty na Fundację wyłącznie w celu pokrycia kosztów administracyjnych. OFERUJEMY : - niemiecką umowę o pracę bezpośrednio z rodziną niemiecką - zarobki od 1200 / 1300 Euro netto, całość w Euro! - niemiecki pakiet świadczeń socjalnych (między innymi ubezpieczenie zdrowotne, wypadkowe i emerytalne w Niemczech) - zwrot podatku, płatny urlop, zasiłek rodzinny - dodatki za święta (100% za Boże Narodzenie, Nowy Rok i Wielkanoc) - zwrot kosztów podróży w wysokości 150 Euro - zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY - znajomości języka niemieckiego, minimum w stopniu podstawowym - doświadczenia w opiece - empatii do podopiecznych - dobrego stanu zdrowia (zaświadczenie lekarskie) - dodatkowym atutem jest prawo jazdy - mile widziane referencje PRACUJ JUŻ DZIŚ NA PEWNĄ PRZYSZŁOŚĆ!

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku