Konsultant Sprzedaży
Takeaway.com
Wroclaw
11 d. temu

Opis stanowiska :

  • Praca w dziale sprzedaży wewnÄ trznej Pyszne.pl
  • Umawianie spotkaÅ przedstawicielom handlowym oraz przekonywanie restauracji do wspóÅ pracy
  • Przedstawianie oferty posprzedażowej (aktualnie dostÄ pne produkty oraz usÅ ugi)
  • Przygotowywanie tygodniowych prognoz sprzedażowych
  • Umawianie spotkaÅ przypisanemu przedstawicielowi handlowemu
  • UzupeÅ nianie systemu CRM zgodnie z przeprowadzonymi rozmowami
  • Aktywny udziaÅ w spotkaniach i szkoleniach
  • Raportowanie wyników do przeÅ ożonego
  • Wymagania :

  • Minimum 2-letnie doÅ wiadczenie w sprzedaży telefonicznej
  • Wysoko rozwiniÄ te umiejÄ tnoÅ ci komunikacji
  • Pozytywne nastawienie
  • UmiejÄ tnoÅ Ä szybkiego nawiÄ zywania kontaktów
  • Satysfakcja z pokonywania obiekcji
  • SamodzielnoÅ Ä i odpowiedzialnoÅ Ä za wyniki zarówno indywidualne jak i zespoÅ owe
  • ZnajomoÅ Ä sektora gastronomicznego, w tym Å wiadomoÅ Ä aktualnych trendów na rynku restauracji oraz zachowaÅ klientów
  • Empatia
  • ChÄ Ä uczenia siÄ i rozwoju
  • Mile widziana znajomoÅ Ä systemu CRM
  • ZnajomoÅ Ä jÄ zyka angielskiego na poziomie komunikatywnym bÄ dzie dodatkowym atutem
  • Oferujemy :

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja)
  • UmowÄ o pracÄ
  • MożliwoÅ Ä rozwoju kompetencji zawodowych
  • PracÄ w mÅ odym, dynamicznym zespole w miÄ dzynarodowej firmie
  • DoskonaÅ Ä atmosferÄ pracy
  • Imprezy i wyjazdy firmowe
  • Kawa, herbata, owoce i warzywa do dyspozycji pracowników
  • Biuro w okolicach rynku
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych