Szkolimy od zera do MANAGERA !
DZIAŁ HR
Sieradz, Łódzkie
3 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy młodych, pozytywnych osób do nowej filii z oddziałem w Sieradzu ! Czym się zajmujemy? - Jesteśmy jedna z największych firm outscorsingowych w Polsce! -

Prowadzimy kampanie marketingowe dla największych organizacji międzynarodowych! Co dajemy? - Praca od poniedziałku do piątku! -

Szkolenia z zakresu coachingu, marketingu bezpośredniego! - Atmosfera w zespole! - Możliwość rozwoju osobistego! Szkolimy od zera do managera! Czego wymagamy?

 • dyspozycyjności; - Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta; - Otwartość - Przede wszystkim szukamy osób ambitnych! Aplikacje prosimy przesyłać za pośrednictwem portalu.
 • Prosimy o zawarcie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

  08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. 2016 r. poz. 922).

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku