Koordynator pracowników - Gernsheim, Niemcy
OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.
Katowice Poland
5 d. temu
source : europa.jobs

Koordynator pracowników tymczasowych pełni bardzo ważną rolę w relacjach pomiędzy kierownictwem, a pracownikami. Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny / a za prawidłową pracę i jej planowanie wśród podległego zespołu.

Myślisz, że to praca dla Ciebie? Aplikuj! Miejsce pracy : Niemcy Czym będziesz się zajmować? Kontaktem między kierownictwem, a pracownikami Kierowaniem pracą podległego zespołu Wdrażaniem nowych kolegów do pracy Sygnalizowaniem problemów w miejscu pracy Zbieraniem zamówień przy wykorzystaniu skanera ręcznego Czego wymagamy od Ciebie?

Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego Zdolności przywódczych Gotowości do pracy zmianowej Prawa jazdy kat. B Co otrzymasz od nas?

Atrakcyjną stawkę 13 euro brutto na godzinę Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich Pracę aż do Świąt Bożego Narodzenia Zakwaterowanie Pewną pracę dla znanej rodzinnej firmyOferujemy : Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp.

z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 251040, NIP 7542855687, REGON 160062988, KRAZ 2590. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj.

w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku