OPIEKUNKA OSÓB STARSZYCH W NIEMCZECH ZARÓB 1900 EURO
Centrum 24 Opieka
Elbląg, Warmińsko-mazurskie
3 d. temu
source : Lento.pl

O nas Od wielu lat działamy na rynku, zatem posiadamy liczne oferty pracy dla opiekun ów w niemczech . Zaufało nam już wiele opiekunek i rodzin niemieckich.

W swojej bazie mamy wyłącznie sprawdzone oferty, które za każdym razem weryfikujemy, aby zapewnić jak najwyższą jakość i rzetelność naszych usług.

Specjalizujemy się w wyszukiwaniu ofert pracy dla opiekun ów osób starszych w domach prywatnych na terenie Niemiec. Nasza firma oferuje szereg udogodnień i benefitów dla osób, które zdecydują się na współpracę z nami.

Na miejscu działa rozbudowana sieć koordynatorów, którzy dokładają starań, aby każdy etap współpracy przebiegał wzorowo i bezproblemowo.

Korzyści dla Ciebie Wysokie stawki wynagrodzenia Kursy medyczne i językowe Ubezpieczenie ZUS Karta EKUZ Prywatna polisa ubezpieczeniowa Pomoc koordynatorów na miejscu System lojalnościowy ️ Nasze zalety Dbamy o to, by nikt nie został bez pomocy w potrzebie, dlatego nasi pracownicy pełnią dyżury telefoniczne 24 h przez 7 dni w tygodniu w kłopotliwych i wyjątkowych sytuacjach opiekun może liczyć na wsparcie o każdej porze dnia i nocy.

Oferujemy opiekunom darmowe poradniki, przeprowadzamy testy kompetencji oraz wystawiamy stosowne certyfikaty, a także oferujemy interesujący system lojalnościowy.

Nasi opiekunowie posiadają kartę EKUZ oraz ubezpieczenie ZUS. To co jest ogromnym atutem naszej firmy to dodatkowa prywatna polisa ️ Szczegółowe informacje : ️ 600 560 802 ️ ️Oddział Olsztyn, Centrum, ul. Wojciecha Kętrzyńskiego 1a

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku