DORADCA HANDLOWY
IMAGE GROUP
Konin, Wielkopolskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Stabilna firma z branży kosmetycznej poszukuje : doradcy handlowego . Osoba na tym stanowisku odpowiadać będzie za pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługę obecnych na wyznaczonym terenie ,telemarketing,szkolenie klientów w danym zakresie,przygotowywanie materiałów.

Od kandydatów oczekujemy : komunikatywności,dyspozycyjności ,gotowości do wyjazdów (około 1-2 dni w tygodniu teren,3-4 dni praca w siedzibie firmy w Koninie )organizacji pracy, planowania wizyt u klientów .

Prawa jazdy kat.B(bezwypadkowo), mile widziane doświadczenie w sprzedaży kosmetyków i urzadzeń kosmetycznych ). Oferujemy : Zatrudnien w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, szkolenia w zakresie wykonywanego zawodu .

Stałe wynagrodzenie miesięczne (umowa zlecenie)oraz premię od sprzedaży(2.000-10.000 NETTO .Narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer) wykorzystywane w pracy.

CV proszę wysyłać na DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH !

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku