Osoba do Sprzątania/Pomoc w Kuchni (Dania)
Praca Czeka Sp. z o. o.
Lublin, PL
6 d. temu
source : Europa.jobs

Praca Czeka na : Osobę chętną do sprzątania hostelu pracowniczego i pomocy w kuchni przy przygotowywaniu posiłków w kantynie pracowniczej.

Firma zapewnia zakwaterowanie i wyżywienie, zapewniony jest też transport do i z Danii.Praca Czeka na ludzi : - z co najmniej dwuletnim doświadczeniem w pracy polegającej na sprzątaniu- duży atut : angielski na poziomie pozwalającym się komunikować- duży atut : prawo jazdy kat.

BCzy to już czas na zmianę pracy? Czekamy na CV lub opis dotychczasowej drogi zawodowej w treści wiadomości.Informacja : Praca Czeka to firma, która szuka pracowników dla klientów, którzy ich zatrudniają.

Po prostu. Współpracujemy z dużymi i małymi firmami, a nasi pracownicy rekrutują od ponad 20 lat. Znamy się na rzeczy. Numer KRAZ : 23459Prosimy o dodanie klauzuli w CV : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.

6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Administratorem danych jest Praca Czeka Sp. z o. o.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku