KELNER/KA
Bartex
Biała Podlaska, Lubelskie
‎4 godz. temu
source : Lento.pl

Zatrudnię na stanowisko : Steward / essa Praca na pokładzie pociągu PENDOLINO Express Intercity Premium / Express Intercity ZAKRES OBOWIĄZKÓW : -Zapewnienie opieki i komfortu pasażerom podczas podróży zaleconych przez pracodawcę (serwowanie posiłków zimnych jak i ciepłych) -Realizacja celów obsługi i sprzedaży podczas podróży WYMAGANIA : -Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną konwersację.

 • Bardzo dobry stan zdrowia oraz kondycja ruchowa. -Miła schludna aparycja i wysoka kultura osobista. -Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
 • Dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu. -Gotowość do udziału w szkoleniu w Warszawie. -Książeczka sanitarno-epidemiologiczna.
 • OFERUJEMY : -Pełną wyzwań, ciekawą pracę w młodym zespole połączonym z pasją podróży. -Umowę o pracę i możliwość wieloletniej współpracy.

 • Noclegi oraz pełne wyżywienie. -Atrakcyjne wynagrodzenie. -Praca wyjazdowa jeden tydzień pracy a następny tydzień wolny Proszę o nadesłanie CV lub kontakt telefoniczny.
 • Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku