Frezer CNC, Operator maszyn CNC
Technomatik Paweł Ulfik Sp.J
Świdnica, Dolnośląskie
‎22 godz. temu
source : Lento.pl

Opis stanowiska : obsługa i / lub programowanie frezarki CNC 3- i 4-osiowej (Frezer CNC) uzbrajanie, wymianę narzędzi i ustawianie maszyn CNC na podstawie opracowanych programów wykonywanie elementów zgodnie z projektem technicznym dbałość o jakość wykonywanych elementów współpraca z technologiem / programistą praca przy jednostkowych oraz małych seriach produkcyjnych praca w systemie dwuzmianowym Wymagania : znajomość rysunku technicznego znajomość zagadnień obróbki skrawaniem znajomość sterowania numerycznego i ustawiania maszyn Oferujemy : stałe stabilne zatrudnienie na umowie o pracę atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego premie miesięczne uznaniowe w zależności od wyników pracy możliwość rozwoju zawodowego dodatkowe pakiety szkoleń premie za polecenia nowych pracowników

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych