Spring Java Developer
Breitenbach Media
Łódź
3 d. temu
source : Just Join IT

Angular 2+ (nice to have)

Maven (nice to have)

Keycloak (nice to have)

Kotlin (nice to have)

Spring (advanced)

Zajmujemy się monitoringiem niemieckich mediów, takich jak : prasa tradycyjna, Internet, radio i telewizja. Nasze przeglądy dostarczamy do niemieckich instytucji państwowych oraz korporacji (więcej informacji na naszej stronie).

Praca nad aplikacjami głównie wewnętrznymi. Aplikacje klienckie (pisanie API pod front w Angularze), Solr, Crawlery, pipe-line do nagrywania SAT, konwersji, speech-to-text, OCR do gazet, analizy danych.

Oczywiście nie jest wymagana wiedza ze wszystkich tych zagadnień . Dzięki różnorodnym zagadnieniom, które poruszamy, będziesz uczestniczył w wielu ciekawych projektach z możliwością sprawdzania nowych technologii.

Możliwość tworzenia architektury, jak i duży wpływ na finalne działanie aplikacji.

Bardzo mały zespół programistyczny i współpraca z zespołami monitoringu z Poznania i Kolonii (DE), którzy testują i przekazują wymagania.

Możliwość bezpośredniego kontaktu, lub przez PMa. W Poznaniu organizujemy (nieobowiązkowe) spotkania integracyjne.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku