Asystent działu księgowości
Hestor S. C.
Gdańsk
6 d. temu
source : Recrute

Opis stanowiska

  • OBSŁUGA BIURA
  • PRZYGOTOWYWANIE DOKUMENTÓW DLA KSIĘGOWOŚCI
  • KOORDYNOWANIE I MONITOROWANIE OBIEGU DOKUMENTÓW I ICH ARCHIWIZACJA
  • WYSTAWIANIE I EWIDENCJONOWANIE DOKUMENTÓW SPRZEDAŻY
  • OBSŁUGA NALEŻNOŚCI I ZOBOWIĄZAŃ
  • WSPARCIE DLA DORADCÓW TECHNICZNCYCH
  • KONTAKT Z KLIENTAMI I POZYSKIWANIE NOWYCH KONTRAHENTÓW
  • Wymagania

    MILE WIDZIANY ABSOLWENT LUB STUDENT OSTATNIEGO ROKU : INŻYNIERIA ŚRODOWISKA

  • ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA, PROGRAMÓW WORD, EXEL
  • DOŚWIADCZENIE W PRACY BIUROWEJ
  • PODSTAWOWA WIEDZA Z ZAKRESU RACHUNKOWOŚCI I KSIĘGOWOŚCI
  • ZNAJOMOŚC J. ANGIELSKIEGO W STOPNIU KOMUNIKATYWNYM
  • UMIEJĘTNOŚĆ SZYBKIEGO UCZENIA SIĘ
  • KOMUNIKATYWNOŚĆ
  • Oferujemy

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w sympatycznym zespole
  • Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres :

    Informujemy, iż skontaktujemy sie z wybranymi kandydatami.

    Proszę o zamieszczenie do aplikacji następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmę Hestor S.

    C., zgodnie z ustawą z 10 maja 2018 o Ochronie Danych Osobowych (dz. u. z 24.05.2018r, poz 1000), niezbędnych do procesu rekrutacji.

    Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania i wycofania.

    Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.