Młodszy Specjalista ds. Kontroli Wewnętrznej
NEUCA S.A.
Toruń
3 d. temu

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za :

  • realizację planu kontroli wewnętrznych we wszystkich obszarach działalności Grupy,
  • sporządzanie propozycji planów kontroli,
  • uczestnictwo w kontrolach zewnętrznych,
  • monitorowanie zaleceń pokontrolnych oraz implementacji przyjętych rozwiązań,
  • przygotowywanie raportów z wykonanych kontroli i realizacji zaleceń.
  • Wymagania

    Od kandydatów oczekujemy :

  • wykształcenia wyższego,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku- mile widziane,
  • znajomości narzędzi pakietu MS Office- w szczególności programu Excel,
  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • umiejętności szybkiego uczenia się i generowania nowych rozwiązań,
  • odpowiedzialności i samodzielności w działaniu,
  • komunikatywności i umiejętności współpracy,
  • prawa jazdy kat. B.
  • mile widziana znajomość SAP lub Business Objects.
  • Oferujemy :

  • dynamiczną, odpowiedzialną oraz pełną wyzwań pracę,
  • możliwość realizacji ciekawych i zróżnicowanych zadań,
  • możliwość wpływu na funkcjonowanie całej organizacji.
  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów :
  • ZDROWIE (opieka zdrowotna, karta sportowa)
  • BEZPIECZEŃSTWO (ubezpieczenie na życie, zniżki na ubezpieczenia majątkowe i ubezpieczenia komunikacyjne, bezpłatne porady prawne)
  • FINANSE (rabaty w e-sklepie, pożyczki mieszkaniowe, zapomogi)
  • RODZINA (program My Mamy : dofinansowanie do opieki nad dzieckiem, dofinansowanie do wyprawki z tytułu urodzenia dziecka, płatny dzień wolny na urodziny dziecka do ukończenia 12 roku życia, wyprawki szkolne, świadczenia na święta, paczki na święta).
  • Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku APLIKUJ.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych