Programista .NET
Apator SA
Zielona Góra
16 d. temu

Zadania

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy m.in. :

  • Współpraca z zespołem analityków i testerów
  • Tworzenie i rozwój aplikacji webowych, mobilnych, GIS
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej niezbędnej w procesie rozwoju aplikacji
  • Analiza zgodności funkcjonowania systemu ze specyfikacją techniczną
  • Dbałość o jakość kodu i zgodność z obowiązującymi standardami
  • Wymagania

  • Umiejętności programowania i czytania ze zrozumieniem
  • Umiejętność współpracy z zespołami wytwórczymi, które rozwijają systemy zarządzania majątkiem
  • Motywacja do zapoznania się z wiedzą branżową w obszarze energetyki, wodociągów, telekomunikacji lub inne
  • Oferujemy

  • Możliwość skorzystania z szerokiego pakietu socjalnego
  • Pracę na pełen etat w siedzibie firmy w Zielonej Górze
  • Elastyczne godziny pracy : rozpoczynamy od 7 : 00 do 9 : 00, kończymy od 15 : 00 do 17 : 00
  • Aplikuj