operator maszyn
Randstad Polska
Belsk Duży, Polska
6 d. temu

Szukasz stabilnego zatrudnienia oraz możliwości rozwoju. Świat maszyn produkcyjnych nie jest Ci obcy.

Ta oferta jest waśnie dla Ciebie!

Poszukujemy osób na stanowisko : Operator Maszyn.

Praca w Belsku Dużym. Zapewniony transport z wielu miejscowości.

Chcesz poznać więcej szczegółów oferty, aplikuj lub napisz sms na nr tel : 603 306 201 o treści : Operator Maszyn, a my do Ciebie oddzwonimy.

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem Ferrero Polska
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie
  • pakiet dodatkowych benefitów, m.in. ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i rodziny, kartę Multisport na preferencyjnych warunkach, stołówkę z dofinansowaniem do posiłków, różnorodne programy w ramach ZFŚS
  • zorganizowany transport do zakładu pracy (z wielu miejscowości) na trasach z Belska Dużego do : Grójca, Opoczna, Drzewicy, Nowego Miasta nad Pilicą, Przysuchy, Potworowa, Radomia, Jedlińska, Białobrzegów, Rawy Mazowieckiej, Białej Rawskiej, Warki oraz Mogielnicy
  • pracę w zespole ceniącym współpracę oraz wykazującym wsparcie w rozwiązywaniu problemów
  • możliwość rozwoju zgodnego z własnymi aspiracjami, umiejętnościami
  • zadania

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • dbałość o stan techniczny maszyn, prawidłową ergonomię
  • współpraca w optymalizacji technicznej i organizacyjnej pracy linii
  • utrzymywanie pracy linii i zagwarantowanie realizacji określonego procesu wytwarzania produktu zgodnie z planem technologiczno-jakościowym
  • doskonalenie parametrów produkcji i wyrobu gotowego
  • sygnalizowanie awarii do działu technicznego
  • dbałość o odpowiednią jakość produktu
  • oczekujemy

  • doświadczenia w obsłudze zautomatyzowanych maszyn do produkcji i pakowania słodyczy (mile widziane)
  • wykształcenia średnie, technicznego, mile widziane- wyższe techniczne
  • dobrej organizacji pracy
  • gotowości do pracy zmianowej : 3-zmiany po 8h, lub 4-brygady po12h
  • aktualnych badań sanitarnych (warunek konieczny), jeśli nie posiadasz aktualnych badań, wyjaśnimy jak je zrealizować
  • mile widziana znajomość systemów SAP (moduł produkcyjny), outlook, excel,
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Agencja zatrudnienia nr wpisu 47