Praca w Częstochowie dla Mieszkańców Myszkowa i okolic
Telbridge Sp z o.o.
Myszków, Śląskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Jeśli szukasz stabilnej pracy w stałych godzinach (8.00-16.00 lub 9.00-17.00) to zapraszamy do nas! : -)Jesteśmy stabilną firmą świadczącą usługi w branży contact center.

Zapewniamy pracę w nowoczesnym otoczeniu, w dostosowanym do pracy biurze. Cenimy sobie współpracę z osobami, które pragną się rozwijać i zależy im na wspólnym tworzeniu dobrej atmosfery pracy.

Poszukujemy osób na stanowisko : Doradca Klienta Miejsce pracy : Częstochowa (centum), ul. Dąbrowskiego Osobom dojeżdżającym z Myszkowa i okolic (powiat myszkowski) firma co miesiąc zwraca 50% kosztów dojazdu do miejsca pracy.

Zakres zadań : - kontakt telefoniczny z Klientami dużej sieci komórkowej, w godzinach 8-16 lub 9-17 od poniedziałku do piątku (soboty dla osób zainteresowanych) - rozmowa o najnowszych rozwiązaniach przygotowanych dla Klientów firmy - dbanie o utrzymanie wysokich standardów obsługi KlientaWymagania : - komunikatywność i wysoka kultura osobista - dyspozycyjność do pracy (możliwy także mniejszy wymiar pracy - min.

18 h tygodniowo), - umiejętność obsługi komputera - zaangażowanie i optymizmOferujemy : - stabilne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie dla uczniów / studentów lub ze składkami ZUS - atrakcyjne wynagrodzenie złożone z podstawy i prowizji - możliwość rozwoju zawodowego i awansu w ramach autorskiego programu Talent + - szkolenia wdrożeniowe, które w pełni przygotowują do pracy - pomoc doświadczonych Trenerów, Specjalistów i Ekspertów - bonusy pozapłacowe : m.

in. karta MultiSport, ubezpieczenie na życie, bonus za doświadczenie w call center w wysokości 500 zł oraz 300 zł za polecenie znajomego do pracy - konkursy z cennymi nagrodami m.

in. wycieczki zagraniczne, telefony, tablety, rowery, bony prezentoweChcesz wiedzieć więcej? Prześlij swoje CV na adres a na pewno się z Tobą skontaktujemy!

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku