Administrator Systemów
Gi Group Sp. z o.o.
Grodzisk Mazowiecki
1 d. temu
source : infoPraca

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku :

Czeka na Ciebie :

  • stabilne zatrudnienie bezpośrednio z firmą na podstawie umowy o pracę
  • bogaty pakiet benefitów
  • szkolenie wdrożeniowe
  • praca w systemie III zmianowym
  • możliwość rozwoju wewnątrz struktur firmy
  • Twój zakres obowiązków to :

  • praca z systemami komputerowymi m.in. SAP EMW
  • wsparcie pracowników przy pojawiających się problemach
  • zgłaszanie błędów i niepoprawności systemów
  • tworzenie raportów
  • kontrola bieżących działań w celu poprawy procesów logistycznych
  • Oczekujemy :

  • min. 0,5-1 rok doświadczenia w branży logistycznej na tym samym bądź podobnym stanowisku
  • znajomości j. angielskiego na poziomie B1
  • znajomości systemu SAP, EWM lub innych systemów magazynowych będzie mile widziane
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • bardzo dobrej znajomości Microsoft Excel lub innego narzędzia umożliwiającego analizę danych
  • Zgłoś tę pracę