Accounts Payable Accountant with French & English
LeasingTeam Professional
Łódź, łódzkie, Polska
2 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Łódź

Rekrutujemy dla

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko : Accounts Payable Accountant with French & English.

Twój zakres obowiązków

  • Przetwarzanie faktur / CN w systemie SAP, dokonywanie ustaleń podatkowych / interpretacja opodatkowanych i nieopodatkowanych produktach;
  • Monitorowanie sald debetowych AP, zablokowanych faktur oraz rozwiązywanie wszelkich możliwych problemów;
  • Uzgadnianie i rozliczanie faktur GR IR;
  • Wykonywanie czynności związanych z zamknięciem miesiąca i roku;
  • Kontakt mailowy i / lub telefoniczny z zewnętrznymi i wewnętrznymi dostawcami oraz udzielanie wsparcia współpracownikom;
  • Branie udziału w projektach oddziałów wewnętrznych w celu poprawienia efektywności i jakości procesów.
  • Wymagania pracodawcy

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego (B2+) oraz angielskiego (B2+);
  • Znajomość systemu SAP;
  • Wykształcenie wyższe na kierunku księgowość, finanse itp.;
  • Zdolności analityczne oraz wielozadaniowość;
  • Umiejętność pracy zespołowej;
  • Umiejętność organizacyjne i rzetelności.
  • Pracodawca oferuje

  • Praca hybrydowa;
  • Lokalizacja biura : Łódź;
  • Umowa o pracę;
  • Praca na pełen etat od poniedziałku do piątku w godzinach 7-18 (8 h dziennie);
  • Szkolenia wewnętrzne;
  • Spotkania integracyjne;
  • Pakiet benefitów : karta multisport, pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki języków.
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • Dodatkowe informacje

    Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

    LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi.

    Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar.

    Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność.

    Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

    Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570