Kierownik Robót Elektroenergetycznych
NES Global Talent
Poznań, wielkopolskie, Polska
5 d. temu
source : Praca

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach : Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla naszego klienta, dużego Generalnego Wyknawcy w chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko :

Zakres obowiązków :

  • koordynacja i nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót
  • realizacja robót zgodnie z przyjętym harmonogramem i raportowanie postępów
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP
  • efektywne zarządzanie podległym zespołem
  • monitoring kosztów budowy oraz prowadzenie wymaganej dokumentacji
  • Wymagania :

  • wykształcenie wyższe budowlane (specjalizacja elektroenergetyka)
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności elektroenergetycznej
  • co najmniej dwuletnie doświadczenie
  • umiejętność zarządzania podległym zespołem
  • samodzielność w działaniu, inicjatywa w rozwiązywaniu problemów
  • prawo jazdy kat. B
  • Oferujemy :

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia (20 000 PLN)
  • stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy i wsparcie w relokacji
  • odpowiedzialne i ciekawe zadania
  • pracę z doświadczonym zespołem
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych